Spedycja kolejowa

Kompleksowa usługa spedycyjna

biuro

transport kolejowy

Transport kolejowy jest jedną z najstarszych dostępnych form transportu na świecie. Począwszy od przewozów pasażerskich, aż do transportu towarów. Dużą zaletą tego typu transportu jest jego bardzo niska awaryjność. Transport kolejowy posiada dość mocno rozbudowaną sieć połączeń, dzięki czemu umożliwia to dostęp do najważniejszych rynków dystrybucji i zaopatrzenia na całym świecie. Idealnie sprawdza się w przewożeniu ładunków, które posiadają dużą masę. Dodatkowo na korzyść transportu kolejowego przemawia jego częstotliwość oraz regularność sieci połączeń, co pozwala zoptymalizować czas transportu.

 

Zupełnie nową opcją na rynku transportu kolejowego jest transport przesyłek drobnicowych z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Czas takiego transportu, w tej relacji wynosi od 12 do 14 dni, w zależności od magazynu CFS w Chinach. Warto skorzystać z tej formy transportu dzięki stosunku ceny do efektywności.
Zapraszamy do współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę

 

Nie boimy się wyzwań, chętnie się ich podejmujemy, poradzimy sobie z każdym rodzajem towaru, niezależnie od jego wielkości i wagi. 

Zapewniamy organizację i realizację całego procesu transportowego, bez zbędnych komplikacji, starając się przewidywać wszystko. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, dzięki którym mamy pewność, że przesyłki dostarczane dla naszych klientów są bezpieczne, dotrą na czas i we wskazane miejsce

dane kontaktowe

Trustcargo sp. z o.o.
Stasin 50
21-030 Motycz

KRS: 0000924474
NIP: 7133115326
Regon: 520048234